> HOME <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

How many centuries have passed?

24. june 2014 at 14:29 | Insidious |  Escape from reality

Poslední článek ke konci ledna. Fakt skvělý… Musela jsem to tu trošku oprášit, ačkoli se mi to tu pořád nelíbí. Ještě si s tím možná pohraju.
No, prázdniny už mám v plném proudu, na brigádě vydělávám penízky, alergie mi znemožňuje dýchání nosem - což je velice iritující. No popravdě mě to sere, jo a ještě mě bolí nohy.
Důvod proč jsem se na tohle všechno vykašlala, je prostý. Čas byl… bylo by pošetilé vymlouvat se na to. Spíš jde o to, že jsem neměla náladu - jednoduše jednou prostě ztratíte chuť blogovat. Tahle pauzička mi trvala přibližně pět měsíců. Docela slušný, co?Jelikož jsou prázdniny, tak to znamená, že se budu dost často nudit. Tudíž si myslím, že je docela dobrá volba zase začít blogovat.
No, a co se změnilo během té doby, co jsem tu nebyla? Většinou to záleží na moodu mé nálady. Pokud nemám chuť se o ničem bavit, řeknu, že v podstatě nic. Ale jelikož mám docela dobrou náladu, tak vám to řeknu.
Podařilo se mi najít skvělou kamarádku, kterou považuji za svou nejlepší. Takové přátelství jsem nikdy neměla. Doufám, že ji neztratím, moc si jí vážím - love you, bebj!
Zhlédla jsem spousty seriálů - American Horror Story, Son sof Anarchy, Game of Thrones, Sleepy Hollow a The Walking Dead! Jistě, není toho zase tak moc, ale… sežralo to hodně času. Jsou to skvělé seriály. Některé jsou dobré a některé (ehm TWD a GoT) jsou naprosto bombastické. Ještě mám v plánu hodně seriálů, ale dojde na ně. (A ta kupa filmů, co na mě čeká… fíha.)

Co se týče školy, tak jsem na to kašlala víc než normálně a výsledek, snad nejlepší vysvědčení za x let. Vážně netuším, jak se mi to podařilo. Ale abych pravdu řekla, nějak mě to nebere. Všichni z toho mají radost, ale já jen tupě přikyvuju - o tom se budu zmiňovat v dalším článku, je toho totiž víc.

(#is it because of my hand, #have a children they said, #it will be fun they said)
:DDDD

Myslím, že tohle zatím stačí.
 

3 people judged this article.

Comments

1 amy-rose amy-rose | Web | 24. june 2014 at 17:50 | React

jůů, novej článek
ten design je naprosto parádní:3 taky přemýšlím, že bych konečně změnila ten svůj, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat a měním jen obrázky na pozadí
já to teďka mám s blogem stejně, ale o prázkách asi pár článků přibyde:D
hele já tenhle půlrok na tu školu celkem kašlala a se známkama na vysvědčení jsem spokojenáO.o asi jsme nějací skrytí inteligenti:D

2 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 26. june 2014 at 13:18 | React

Welcome back, zlato! :*
S tím blogováním to znám. Já jsem to takhle jednou zabalila snad na rok a půl. :D
Jsem ráda, že jsi našla tak skvělou kamarádku a doufám, že spolu zažijete spoustu (krásných) věcí a nikdy tě nezklame. :)
Jojo, nezdá se to, ale ty seriály zaberou docela dost. :) GoT :3
Taky nechápu, jak mi mohou s mým přístupem vycházet tak dobré známky! :D
---
Tvoje komentáře mi vážně chyběly! :D Takže se neomlouvej za co píšeš a někdy se mi na chatu ozvi! ;)
Začátečnická videa? Tak já ti nějaká pošlu na FB. :)
Jo, ty sedačky na kolech jsou zlo! :D
Jak píši své pocity vůbec netuším. Prostě to jde samo a to kolikrát nedokážu vyjádřit všechno, co cítím. :)

3 /S /S | Web | 26. june 2014 at 14:44 | React

presne s toho dôvodu som tiež nejaký ten čas nebola na blogu :D to s tou alergiou poznám -__- niekedy to je fakt až neznesitelné :D tiež by sa mi šikla nejaká brigáda :) to máš super teda :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement