> HOME <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

January 2014

You will regret... # 1

26. january 2014 at 20:27 | Insidious |  You will regret...
Po dlouhé době konečně zase nějaká povídka! Nejdřív jsem si myslela, že to bude jednorázovka, ale já jednorázovky prostě psát neumím, takže to bude celkově na dvě části. Už tak se mi zdá že je to moc dlouhé... (Poznámky: Za XX si dosaďte jakékoliv jméno. Neměla jsem chuť vymýšlet... A je to jednoduše psané, nechtěla jsem se pitvat s detaily, jako je popis místa, kde se to nachází, jaká je část dne... apod.)
***

Snow Ghosts - Covenant

"Jdi zpátky! Slyšela's, jdi zpátky, sakra!" Otočila jsem se na XX, ukázala jí směr, kam má běžet a mezitím jsem na ní zakřičela. Neustále se mi motala pod nohama. A především mě rozptylovala. I když mi chtěla nějak pomoct, byla jsem ráda, že jsem dokázala bránit svůj krk.
Všechny jsem se poslala pro auto, jen ona chtěla zůstat se mnou. Vážně jsem litovala toho, že jsem ji na to kývla. Měli by mě tu každou chvíli vyzvednout, ale mezitím co se mi ta hnusná potvora přede mnou snažila roztrhnout hrdlo, tak jsem marně vyčkávala. Trvalo jim to příliš dlouho a já nevěděla, zda to ještě ustojím. Ta svině byla moc silná.
Nechtěla jsem tam chcípnout. Snažila jsem se bránit, uhýbat, občas zasadit nějakou ránu, ale především šetřit síly. Tohle byl určitě teprve začátek…

Maybe... I need help.

5. january 2014 at 19:33 | Insidious |  Escape from reality
Ach… Já a moje sliby. Docela se divím, že mi na ně vždy skončíte.
Prázdniny už skončily, a já zase nic neudělala. Chtěla jsem napsat nějakou povídku, a z toho bohužel taky sešlo.
Musím se vám svěřit s jednou takovou... ehm... věcí. Poslední dobou začínám být (no není to až taková novinka) velmi závislá na filmech a především hercích. Je to taková moje "malá" úchylka.