> HOME <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Scream hallelujah!!!

11. november 2012 at 19:54 | Insidious |  Escape from reality
Nějak se mi začalo stýskat, tak se tedy hlásím. Kdybych měla shrnout, co se všechno událo, tak tu budu asi ještě do zítřejší noci, a tak proto to ukrátím.
Byla jsem v kině s tou kamarádkou ze školy. Je to fajn holka. A jsem za ní ráda. Ani nevíte jak, fajn, když najdete mezi pár lidmi někoho, koho si můžete vážit, člověk, který vám rozumí… Pak se ještě bavím s jedním klukem. Dojíždíme spolu ze školy. Do školy bohužel ne, jelikož má jinak hodiny. Ale to mi nevadí.
Dál. Objevila jsem díky jedné skvělé blogerce kapely, které doslova žeru. Hudba mě prostě uklidňuje a je část mého "já", takže bez hudby jsem nikdo. Mají skvělé texty, které jsou…
Dále se taky musím svěřit. A doufám, že mi teď nikdo nebude číst přes rameno, jelikož by to byl průser.

Fit for Rivals - Hallelujah

Nesmí se to dozvědět nikdo z rodiny a ani nikdo z mých přátel. Vím to jen já a kamarád ze základky. Pořád si nejsem jistá, jestli v tom mám pokračovat, nebo toho nechat. Jenže je to tak krásný pocit. Ta volnost. Když zavřu oči. Otevřu a motá se mi šiška. Je to tak krásnej pocit. Ten kdo už je v tom zběhlej, už to většinou nevnímá, ale pro mě to je něco novýho a z části starý. Možná už někdo pochopil, o co se jedná. Takže to řeknu na plnou hubu. Kouřím. Ee… samozřejmě cigarety. Když se vrátím k té části "staré", tak jsem již od útlého dětství vystavena kouři. Tudíž jsem byla pasivní kuřák. A teď… je ze mě i aktivní. Nechci se tím nějak chlubit, ale chci vědět váš názor na cigarety. Pokud si nekuřák, určitě řekneš, že je to hnus a do huby by si to nikdy nestrčil. Ale zajímal by mě názor kuřáka. S kamarádem jsme to vyzkoušeli minulý víkend. Bylo to zvláštní. Nějak extra mi to nechutnalo, ale bylo to prostě zvláštní. Řekli jsme si, že to zkusíme i příští víkend.
Tak jsme to tedy zkusili včera znova. Donesl ale místo obyčejných cigaret, cigarety s mentolovou příchutí. Panečku to vám bylo něco úžasnýho. Asi dvakrát jsem šlukla a trochu jsem se posunula, jako přesedla. A málem jsem slítla. Motala se mi hlava, jako prase. Bylo to ale skvělý. Dali jsme mi tentokrát tři. Byla už tma a ještě jsme se v nějakým lese procházeli, tam jsme si teda dali tu třetí a málem jsme si posrali strachy a smíchem zároveň. Asi to musela být na nás vtipná podívaná.


Ale nevím, zda toho mám nechat. Líbí se mi to, ale vím, že to škodí. A já si svého života vážím… poraďte! Prosím.
Jinak jsem se zaregistrovala na karaoketexty.cz a překládám. Hodně mě to baví. Sice jednu (a to hned první) přeloženou písničku mi smazali, aniž by uvedli důvod, ale to je jedno. Někdy mi dělá problém pochopit jednotlivý řádek, ale zatím to zvládám. Těším se, že jakmile dopíšu tento článek, že půjdu překládat.
Ovšem povinnosti volají, takže to budu muset potlačovat. Čeká na mě ještě německá slovíčka, která čekají, že se je naučím. Há…nejradši bych jim řekla: "Fuck off!", ale bohužel. Jinak zítra píšeme čtvrtletku z biologie. Umím bohužel jen půlku. Bojím se výsledné známky. Asi si řeknete, kdo by se nebál s půlkou vědomostí. Jo, ale naučit se dvacet stránek teorie o prvocích, diblastic a triblastic… fuu.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Znají spolužáci tvůj blog?

Ano.
Nevím.
Ne.

Comments

1 Petra Petra | Web | 12. november 2012 at 15:26 | React

Na čem jste byly v kině? :-) Taky se příští týden chystáme, ale ještě nevím na co jít.
Cigarety mi nevadí. Sestra kouří a bývalý přítel také kouřil, takže mi to opravdu nevadí. Kuřáci a nekuřáci by se měli tolerovat, vždyť dneska už je tolik míst kde je zakázáno kouřit ve prospěch nekuřáků :-) Takže z mé strany se zlostného pohledu na tebe nedočkáš :-D

2 Petra Petra | Web | 12. november 2012 at 17:39 | React

Nenene :D Možná jsem to tady nenapsala, ale NEKOUŘÍM :-) Jsem tolerantní nekuřák :-)

3 Amélia van Raarová Amélia van Raarová | Web | 12. november 2012 at 18:23 | React

Páni... Jsem nekuřák, ale nehodlám tě poučovat o tom, jaký je to hnus - jako jo, ničíš si tím plíce... Bla bla bla... Jenže to ty víš - ví to spousta lidí, stejně to dělají. Takže to bude asi na tobě ;)

4 Miriam Miriam | Web | 12. november 2012 at 18:48 | React

Heh, to mě těší, že jsem tvá zásobárna hudby. Mám v počítači 30GB muziky :D A to je podle některých mých kamarádů prý málo. Asi jsem vybíravá. :D
A tos byla asi ty, kdo si mě přidal na karaoketexty do přátel, že? ;-)

5 Miriam Miriam | Web | 12. november 2012 at 18:56 | React

K článku... Heh, moták hlavy z cigár. Kde jsou ty časy!? :D Když jsem začínala, tak mi to silnější cigarety taky dělávaly. TeĎ nic. Cítím jen lehký moták, když musím někdy vstávat v pět ráno, abych došla na sedm do školy a to nestíhám snídani, takže bez jídla a pití ještě něco cítím. :D
Nebudu ti říkat, jestli máš kouřit nebo nemáš. To je každého věc. Každopádně pokud začneš pravidelně, tak se snaž to udržet na minimu. Já kouřím průměrně dvakrát denně a dá se to. Na akce jsem schopná stáhnou sama krabku :D Ale to už tak bývá, Ve všední dny šetřím. Přecijen nejsem boháč a cigarety se každou chvíli zdražují.
Mimochodem, mentolky nesnáším :D Hlavně né Viceroykové mentolky, to je hrozná sračka :D Chutnaly mi jednou jen mentolové slimky originál... Ale cenu už si RADŠI nepamatuju.
Zkus Black devilky. Mají super příchuťě (vanilka, karamel, čokoláda) a pro začátečníky jsou fakt dobré. Mají totiž silný filtr (což mě trochu štve, potřebuju cítit ten škrábavý kouř v krku - vypadá to, že za chvíli budu mít hlas jako ta zpěvat z Fit for rivals) :D
Sakra, takhle se rozepsat do komentářů...není to trestné? :D
Jestli máš skype, tak si můžeme někdy popovídat. Facebooku nefandím. ;-)

6 Belliss Belliss | Web | 12. november 2012 at 20:55 | React

Já nevim no... Teď je to jednou za čas, potom furt a furt, krabička za den a koukni se na fotku plic kuřáka. Ale jestli se ti to líbí, pokračuj. I když, názor dvanáctiletý holky :-D   A taky bych zašla do kina, myslím, že teď mají něco dávat, jak říkala kámoška. Taky se musim furt učit, učit, učit, už mě to nebaví.

7 Miriam Miriam | Web | 12. november 2012 at 22:07 | React

Elektronický cigára? Nedoporujučuju! Tatík si je koupil za nepříjemnou cenu a pak zjistil, že baterky, které jsou v balení, nejsou nabíjecí, musí si do nich koupit nové nabíjecí. Navíc musíš stále dokupovat náplně, které taky nejsou moc levné. A nevíc lidi, co nosí to cígo na krku vypadají trochu pošahaně podle mě :D
Zkoušela jsem to kouřit, ale rozhodně jsem nebyla nedšená. Není tam oheň, není tam ta vůně tabáku. Jen příchuť a nikotin, což je sice zdravější, ale... jsem prostě zarputilá kuřačka klasických cigaret. :D To byl pouze můj názor a zkušenost.
Mimochodem, můj skype je: vankmi
Klidně napiš. ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement