> HOME <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

November 2012

Podezřelé

30. november 2012 at 21:29 | Insidious |  Escape from reality
Vážení, musím říci, že jsem se silně překonala. Dosáhla jsem osobního rekordu. A ten zní… začala jsem nakupovat dárky na Vánoce. Ano, je sice poslední listopadový den, ale !!! Mám radost. Vzala jsem si sebou pěti kilo. A během 10 minut bylo fuč. A to jsem koupila pouze dva deodoranty pro mamku, jeden deodorant pro taťku, pudr pro mamku a knížku pro bráchu. Kurde, to není možný… ještě jsem si pro bráchu vyhlídla puzzle s motivem Simpsonovi, tak snad to ještě budou mít v pondělí. Už mi na to nezbyly prachy… :/

We are the fallen angels

28. november 2012 at 21:04 | Insidious |  Escape from reality
Včera jsem přemýšlela, jestli mám jít na maturák letošních smetáků… A dneska jsem nad tím přemýšlela v buse. Musela jsem se rozhodnout, aby kamarádka věděla, kolik lístků. A moje odpověď zní NE.

Uspěchaný týden

24. november 2012 at 14:50 | Insidious |  Escape from reality
Stalo se mi to jen párkrát. A je to opravdu nepříjemné. To je z toho, že ten čas strašně letí. Vždyť před chvílí bylo pondělí?! Teď je zase sobota odpoledne. Je to normální? No, ale abych se vrátila k první "větě".
Ráno se probudím a koukám, že je tma. Nikdy mě nevzbudil SAKRA! Kolik je hodin?! Chytám budík do ruky a mačkám to blbý světýlko. Sakra, to nesvítí. Tak to zkouším ještě několikrát a konečně se chytne. Sakra, je sedm!!! Mně ujel bus!!!… Chvíli zažívám šok a pak mi to dojde. Ona je sobota… -_-

Just believe...

19. november 2012 at 20:26 | Insidious |  Escape from reality
Vážení, nejradši bych se šla zahrabat. Opět. Všechny ty pohledy ve škole. Každej nafrněnej. Všechny bych postavila do jedný řady a hezky pojednom postřílela. Teda, abych byla přesnější, tak ne všechny, ale některé bych oddělala teda i víckrát. Už jenom ten slastný pocit, že někdo se vůbec nedostane k maturitě… Je to hnusný, ale všem jim to přeju! Všem!

Scream hallelujah!!!

11. november 2012 at 19:54 | Insidious |  Escape from reality
Nějak se mi začalo stýskat, tak se tedy hlásím. Kdybych měla shrnout, co se všechno událo, tak tu budu asi ještě do zítřejší noci, a tak proto to ukrátím.
Byla jsem v kině s tou kamarádkou ze školy. Je to fajn holka. A jsem za ní ráda. Ani nevíte jak, fajn, když najdete mezi pár lidmi někoho, koho si můžete vážit, člověk, který vám rozumí… Pak se ještě bavím s jedním klukem. Dojíždíme spolu ze školy. Do školy bohužel ne, jelikož má jinak hodiny. Ale to mi nevadí.
Dál. Objevila jsem díky jedné skvělé blogerce kapely, které doslova žeru. Hudba mě prostě uklidňuje a je část mého "já", takže bez hudby jsem nikdo. Mají skvělé texty, které jsou…
Dále se taky musím svěřit. A doufám, že mi teď nikdo nebude číst přes rameno, jelikož by to byl průser.

Back in Black

3. november 2012 at 13:44 | Insidious |  Escape from reality
Musím se přiznat k něčemu, co bude znít poněkud sobecky, ale nemůžu si pomoct. A to je, že jsem konečně spokojená s vzhledem stránky. Vždycky jsem si to představovala tak i tak, a nakonec to bylo úplně něco jiného. Teď… je to, podle mého, suprový. Miluju černou. Moje láska. A to logo v záhlaví?!