> HOME <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zahulíme... uvidíme...!

4. october 2012 at 17:39 | Insidious |  Escape from reality
Všechno je zase jinak, všechno se mění ze dne na den. Člověk ani neví, co si má myslet, přát, co si snít, a spousta dalších věcí.
V minulých článcích jsem hodně vybouchla, a řeknu Vám, že už to nikdy neudělám. Nemá cenu se nad něčím nervovat. Když nejde o život, tak jde o jedno velký hovno. Naše škola se dá rozdělit na tři skupiny.


Normálně nenormální lidé.

Ignoranti všeho druhu.

Falešní lidé.

Jen pár lidí tu stojí za to, aby se člověk s nimi mohl bavit. Další část si vás vůbec nevšimne, i kdyby vás před nimi někdo střelil do hlavy. A falešní lidé, vlastně to nejsou lidé, je to pakáž dobytská. Ve třídě vás normálně skoro ani nepozdraví, ale na chodbě vás před čtvrťáky, a dalšími "namachrovanými" ročníky, pozdraví a zařve ještě přes celou chodbu. Maj ze mě jednoduše řečeno prdel. A za všechno může ten ignorant T..
Kvůli blbosti, jak oje pozvání do kina. To jim nikdo neřek, že s citama se člověk nemá pouštět do křížku?!
Zrovna dnes. Jdu po chodbě ještě s jednou spolužačkou a stála tam K. (falešná jak… fuu), T. a ještě někdo. Snažila jsem se na ně nedívat, ale K. na mě: "Čaau!". A co ji na to mám říct?! "Nazdáár!" + ještě ten ironickej nádech k tomu.
Třeba i včera. Jdu na zastávku MHD, která je mimochodem pár metrů od školy, a oni zrovna stáli na blbém rohu. Zase ta hrozná blonďatá koza: "Čááu!" A někdo jinej: "Nepůjdem do kina?"… bože můj, jsou to takový blbci. Ta holka mi sama o sobě nic neřekne, ale když je v nějaký větší skupince, hned vytahuje drápky. Pokud se mě ještě zeptají na kino, řeknu ji, aby si vymysleli už konečně něco novýho… trapáci jedni.
Jasně neřešila bych je, ale když ti falešní a ignoranti tvoří skoro celou naší školou? Jak je ignorovat. Jsou nepotřební k mém životu, ale tvoří můj okolní svět. Nejde je jen přehlížet. Nenechám si to líbit. Budu za svůj život bojovat, ať to stojí, co to stojí. Za jakoukoliv obětní cenu. Pořád si dělají prdel z mojí minulosti. Už by si, ale měli uvědomit, že žijeme v přítomnosti, tedy právě TEĎ, a ne v minulosti.
Ještě se vrátím a řeknu toto à Na hodinu fyziky přišli i druháci a já seděla na místě, kde většinou sedívají oni. No co, musela jsem se připojit do zásuvky. Notebook už neměl šťávu. A jeden na mě: "Nechtěla by ses přesunout?"
"Ne!" *smích*
"Tam je pěkná místo, pro blogerku úplně stvořený!"
To mě trochu zarazilo. Kdyby to někdo nahrával, všiml by si toho chvilkového výpadku. Takže on taky četl můj starý blog?!… jenže už je zrušený… Buď to neví, nebo že by znali tenhle blog? Snad ne! No a co… ať mi klidně vidí až do krku… Už je mi to jedno, ať ví, co si myslím, co dělám, jak se cítím…
Od zítřka se budu snažit ne dát najevo svoje pocity a budu dělat, že se nic nedělo a neděje. Jak skoro dnes. Budu zdravit jen toho, koho budu chtít. A pokud mi K. zase něco řekne, budu se snažit jí něčím totálně odbourat…

Nečekala jsem, že bude začátek tak těžký…
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Petra Petra | Web | 4. october 2012 at 18:30 | React

Koukám, že lidská blbost je nekonečná.. :-( Mrzí mě, co na tebe řvou. A K. je typická blbka, která se předvádí. Proč by jinak řvala když je ve skupině a né sama, že :-? Achjo. Kdy už z toho dnešní mládež vyroste.. Přeju Ti hodně síly na jejich ignoraci :-)

2 Amélia van Raarová Amélia van Raarová | Web | 4. october 2012 at 18:46 | React

Je to těžký... :-/ A je mi tě moc líto, nezasloužíš si to...
P.S. Jen nějak nechápu ten nadpis :-D

3 Petra Petra | Web | 6. october 2012 at 18:24 | React

Nový vhled, chválím!! :) Miluju černou barvu.

4 Miriam Miriam | Web | 6. october 2012 at 22:17 | React

Tak už to na školác bývá. Musím souhlasit s rozdělením skupin lidí ve škole. Asi se řadím do těch "ignorantů". Poznala jsem, kdo je falešný a kdo mi prostě nesedí svým chováním a k těmto lidem se nechovám nějak sprostě nebo agresivně, ale jednoduše je ignoruju. Ani "ahoj" jim neříkám, nestojí mi za to.
Ale je dobré, že máš alespoň nějaké přátele. Taky mám pár přátel, se kterými jsem spokojená a ráda se s nimi bavím. Tak jeto podle mě správné. Nemusím se zavděčit každému, ani nechci.

Jinak pěkný design. Máš vkus :)

5 Alex Alex | Web | 8. october 2012 at 13:57 | React

fandím ti holka, mám to podobný ://... snad se ti to povede, jelikož já si to narozdíl od tebe nechávám pořád líbit a už mě to se*e :-/ hodně štěstí.. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement