> HOME <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

October 2012

Shrnutí naší školy

28. october 2012 at 13:49 | Insidious |  Escape from reality
Už dlouho jsem sem nenapsala. Nějak jsem postrádala důvod. A opustila mě i chuť. Bylo by toho relativně dost, co napsat, ale… blogování mě baví, baví mě komentovat i ostatní články a obecně prolejzat blog.cz. Aby Vám to všem nebylo líto, něco málo napíšu.
Všichni jsou doslova posraní z toho, že sněží. Teda… já jsem taky nadšená, že sněží, ale aby každej napsal na FB do statusu, že sněží… Nezbývá Vám nic jinýho, než se chytat za čelo. Včera to byla krásná podívaná. Jak se krásně chumelí za okny. Dnes už vůbec nesněží. Venku to opravdu vypadá kouzelně.
Ve dvě půjdu s kamarádem ven a udělám pár fotek sněhu. Asi už vás nudí, že každý druhý, už skoro všichni, píšou o sněhu. No co :D

Všechno chce čas

8. october 2012 at 19:50 | Insidious |  Escape from reality
Měsíc školy a já si všechno představovala lehce… Naivní, jak blbec. Musím, ale uznat, že kamarádi měli pravdu. V pátek jsem se šla podívat na zimní boty do všech možných obchodů a nic podle mých představ. (Ale to je víceméně nepodstatné.) A náhodou mi napsal kamarád, že jede z intru a jestli jsem ještě v… tak bychom mohli jet spolu. Tak klidně mohla. Sice jsem čekala hodinu, ale ta hodina byla zajímavá. Šla jsem se podívat do zverimexu na zvířátka. Myšky tam neměli, ale pozorovala jsem potkánky a hady. Potkánci jsou krásní. Hned bych si jednoho vzala domů… Sakra pořád odbíhám. Pak jsem si sedla na autobusovém nádraží do čekárny a vytáhla noťas. Snad tady mají net…" Měli a tak jsem šla surfovat.

Zahulíme... uvidíme...!

4. october 2012 at 17:39 | Insidious |  Escape from reality
Všechno je zase jinak, všechno se mění ze dne na den. Člověk ani neví, co si má myslet, přát, co si snít, a spousta dalších věcí.
V minulých článcích jsem hodně vybouchla, a řeknu Vám, že už to nikdy neudělám. Nemá cenu se nad něčím nervovat. Když nejde o život, tak jde o jedno velký hovno. Naše škola se dá rozdělit na tři skupiny.