> HOME <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

September 2012

Ano, jsem bezcitná svině...

29. september 2012 at 20:17 | Insidious |  Escape from reality
Čtvrtek

Minule jsem psala, že když po mě T. něco chtěl, že mu nenapíšu… Jenže když jede člověk 45 minut v autobuse, přemýšlí nad vším… úplně nad vším. A taky nad tím, zda se mám ozvat, nebo jestli to nechám tak, jak to je… ne přijedu domů a zeptám se ho, ale jen tak… když mě nezdraví, tak ani já jeho nepozdravím… hm a jak to dopadlo, FUCK IT!

You don't say...

26. september 2012 at 19:42 | Insidious |  Escape from reality
Důvod, proč, jsem nenapsala článek, je prostý. Aby lidi četli, předešlé články. Jsem asi fakt prdlá… nechtělo se mi do školy. Každý se s někým bavil a já jen tak trochu s jednou druhačkou. Nechtělo se mi s nikým mluvit, bylo m to blbý a vůbec celý jsem si tohle nepředstavovala. Všechny naše představy jsou pouhé sny, které se nikdy nesplní.
Ani nevíte, jakou nenávist jsem měla, když jsem opustila eskalátory a kamarád (s kterým jezdím "do školy") šel na jinou stranu, než já… v autobuse samý srandičky, výbuchy smíchu, ale jakmile jde každý svým směrem - smích mě rázem přejde.

Vše má svůj důvod

16. september 2012 at 17:10 | Insidious |  Escape from reality
Jak jste si již všimli, je toto nový blog. V minulém článku jsem psala, že můj minulý blog byl opuštěn. Důvod je prostý. Byla jsem blbá. Když to upřesním, už od začátku zaslepená návštěvností. Založila jsem si na FB stránku pro blog. Měla jsem sice jen 14 "lajků", ale sdílela jsem své příspěvky i na svůj soukromý profil, tudíž to mohlo číst kolem stovky lidí. Myslela jsem si, že to nikdo nečte, proč taky? Holka, která bloguje… malé puberťácký dítě. To jsem si jen myslela. Četli to nejen mí spolužáci ze základky (ale to mi nevadilo), horší byli budoucí spolužáci z gymnázia.

Nový začátek

13. september 2012 at 20:40 | Insidious |  Escape from reality
Hned na úvodu chci říct pár slov. Tohle je nový blog, a tak ostatní prosím, aby si nemysleli, že tohle je nějaký blog o módě, grafice či nějaký puberťácký blog. Nic takového. Tak mě prosím hned NEODEPISUJTE. Nebudu tady teď psát o sobě. Všechno, co potřebujete vědět, najdete hned vpravo v menu. Víc nepotřebujete. Časem, pokud mě budete navštěvovat častěji, se o mně dozvíte více.